Któż nie marzy o pięknym i białym uśmiechu tzw Hollywood smile

W dzisiejszych czasach piękny i zdrowy uśmiech staje się coraz bardziej powszechny. Dzieje się tak za sprawą nowoczesnych technologii, które dostępne są w Orto-Dental Clinic. Oferujemy Państwu możliwość laserowego wybielenia zębów. Niebieskie światło emitowane przez laser aktywuje czynnik wybielający nałożony na powierzchnie zębów. Efekty wybielania widoczne są już na koniec wizyty. Należy pamiętać o przestrzeganiu zaleceń otrzymanych po wizycie, żeby cieszyć się pięknym i białym uśmiechem. Nie mniej jednak trzeba mieć na uwadze, że każdy z nas ma inne szkliwo i zębinę, a zatem efekty wybielania u każdego będą inne.

Przed wykonaniem wybielania zębów należy zgłosić się na wizytę konsultacyjną, na której zostanie przeprowadzone dokładne badanie, po którym już będziemy wiedzieli jakich efektów możemy się spodziewać. Przez samy wybielaniem konieczne jest wykonanie profesjonalnej higienizacji czyli usunięcie kamienia – skaling ultradźwiękowy oraz piaskowanie mające na celu oczyszczenie powierzchni zębów z drobnych przebarwień szczególnie w przestrzeniach między zębowych. Ma to ogromne znaczenia dla skuteczności wybielania.

 

Laser nie tylko do wybielania.

W Orto-Dental Clinic lasera używamy także do leczenia opryszczki, bezbolesna seria naświetleń powoduje, że po 3-4 dniach po opryszcze nie ma śladu lub jest minimalny, jedyny warunek to rozpoczęcie procesu leczniczego na etapie wczesnych zmian. 

Laser w naszej klinice znajduje także podczas leczenia kanałowego, dzięki niemu jesteśmy w stanie odkażać kanały od środka. Biostymulacja laserowa potrafi zmniejszyć dolegliwości bólowe ze strony stawu skorniowo - żuchwowego, co w połączeniu z szynoteripią przyniesie ulgę w bólu.